Vergadering 12 oktober 2009 – Shohin Display met Jos Corstjens en Daan Giphart

Door persoonlijke omstandigheden konden onze gasten voor deze vergadering helaas niet aanwezig zijn. Maar we hebben wel een nieuwe datum afgesproken waar beide heren weer naar België zullen komen om het over het opstellen van Shohin bonsai te hebben.

Ondanks de afwezigheid van onze gasten, hebben we met onze eigen meegebrachte tafels en shohin toch nog getracht om enkele mooie shohin opstellingen te maken. Details spelen hier vaak een grote rol in, en er werd dus naar hartenlust geëxperimenteerd door onze leden. Veel werd verwisseld of verschoven naar een andere positie, en er kwamen best enkel mooie opstellingen uit de bus.

Dit zijn enkele van de vele opstellingen die we gemaakt hebben tijdens deze vergadering:

Blog 1 blog 2

blog 3 blog 4

Later dit jaar hopen we beide heren terug in onze club te krijgen, zodat er hier en daar nog wat gesleuteld kan worden aan onze opstellingen. Met hun kennis van het opstellen van shohin, kunnen we meer dan waarschijnlijk nog vele andere mogelijke opstellingen maken.

Volgende vergadering op maandag 2 november gaan we nog eens onze selectie voor de eerste Eda Uchi Kai Bonsai Ten bekijken, en eventueel hier en daar wat bijsturen.

Tot de volgende!

Dit bericht is geplaatst in Vergaderingen 2009. Bookmark de permalink.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.