Vergadering 5 januari 2015 – Nieuwjaarsreceptie

De eerste vergadering van het nieuwe jaar is bij Eda Uchi Kai traditioneel de nieuwjaarsreceptie. Tijdens deze vergadering kunnen onze leden elkaar het allerbeste toewensen voor het nieuwe jaar, goede voornemens maken, en natuurlijk toasten we tijdens receptie op elkaars gezondheid. Dit jaar hebben we er voor gekozen om als hapje er wat lekkere kazen en wijn bij te presenteren…

EUK nieuwjaarsreceptie 5 januari 2015 001

EUK nieuwjaarsreceptie 5 januari 2015 002

EUK nieuwjaarsreceptie 5 januari 2015 003

EUK nieuwjaarsreceptie 5 januari 2015 007

Al snel was iedereen lekker aan het smullen, en zat de sfeer er goed in. Ieder lid heeft tijdens deze vergadering ook weer de boekhouding van de club kunnen inkijken, en alzo werden ook onze statutaire verplichtingen als club weer nagekomen. We hebben ons nieuw programma voor 2015 voorgesteld, en uitgelegd wat er allemaal op het ‘menu’ staat dit jaar. De leden hebben een flyer met het programma gekregen, samen met hun nieuwe lidkaart. Er werd ook een vragenlijst uitgedeeld, waarin we polsen wat er allemaal leeft in onze club, en wat er eventueel nog nodig is om alles nog vlotter te laten verlopen.

EUK nieuwjaarsreceptie 5 januari 2015 004

EUK nieuwjaarsreceptie 5 januari 2015 008

EUK nieuwjaarsreceptie 5 januari 2015 009

EUK nieuwjaarsreceptie 5 januari 2015 010

Er was ook nog een leuk presentje voor de eigenaars/uitbaters van ons clubhuis,  ze staan immers elke vergadering klaar om ons telkens weer goed te ontvangen, en goed te verzorgen. Echt toffe mensen…

EUK nieuwjaarsreceptie 5 januari 2015 006
En als laatste hebben we nog een foto-presentatie gedaan met allerlei beelden van alle activiteiten van het afgelopen werkjaar. Geregeld werd daar een grappig commentaar bij voorzien, en werd er natuurlijk heel wat bij afgelachen. Maar ik meen nu toch wel te mogen zeggen dat we ons nieuwe jaar goed gestart hebben, en dat we nu weer klaar zijn voor een nieuw mooi jaar bij Eda Uchi Kai…

Langs deze weg wil ik iedereen nog eens het allerbeste toe wensen voor 2015! Moge het een mooi bonsai jaar worden!

Tot de volgende!

Mvg Hans

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »