Vergadering 3 oktober 2016 – Laatste voorbereidingen Eda Uchi Kai Bonsai Ten

Nog 1 dikke maand te gaan voor we weer naar buiten komen met de derde tentoonstelling van onze club Eda Uchi Kai. Er komt natuurlijk heel veel kijken om zo’n tentoonstelling op poten te zetten, en alle taken te verdelen die nodig zijn. Daarom hebben we ons tijdens deze vergadering de tijd genomen om alles nog eens samen met onze clubleden te overlopen. Afspraken maken wie wat doet op welk moment, enz. Ook hebben we gezamenlijk de lijst met bomen die we zullen tentoonstellen besproken, en aangepast waar nodig. De laatste puntjes op de ‘i’ zetten. Niet echt een interessante vergadering voor de lezers van dit blog, maar toch eentje dat wel nodig is. Wij zijn er nu bijna helemaal klaar voor, enkel nog wat laatste werkjes aan de bomen om ze piekfijn in orde te krijgen. En dan nog een weekend alle hens aan dek!

euk-vergadering-03-10-2016-002
We hopen natuurlijk ook weer op veel bezoekers, en een succesvolle editie om al ons harde werk te belonen. Daarom wil ik graag nog eens langs deze weg een warme oproep doen om de aankondiging van ons evenement massaal te delen. Alle info over onze tentoonstelling kan je vinden op deze pagina: EDA UCHI KAI BONSAI TEN 2016. En ook op Facebook en Google+ is ons evenement al aangekondigd. Massaal delen wordt natuurlijk hoog geapprecieerd!

paul-bonsai-flyer-final-jpeg

Graag zien we jullie allemaal verschijnen op onze Eda Uchi Kai Bonsai Ten 2016! Alvast tot dan!

Mvg Hans

Dit bericht is geplaatst in Vergaderingen 2016 met de tags , , , . Bookmark de permalink.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.