Vergadering 7 maart 2016 – Boombespreking & preselectie voor EUK Ten 2016

Afgelopen maandag hebben we in onze club nog eens gezamenlijk een klassieke boombespreking gedaan, het was weer al even een tijdje geleden dat we dat nog eens gedaan hadden. Iedereen mocht weer zijn boompjes meebrengen ter bespreking, en er was toch weer een mooie opkomst. Zoals gewoonlijk werden er weer tips ter verbetering van de boom meegegeven voor de respectievelijke eigenaars. Aan hen nu om er iets mee te doen. En we hebben ook al eens gepolst ‘welk vlees we in onze kuip hebben’ voor de Eda Uchi Kai Bonsai Ten die dit najaar zal doorgaan. Sommige bomen zijn al zeker geselecteerd, bij andere is er nog wel wat werk aan de winkel. Hieronder enkele sfeerbeelden van de avond…

EUK vergadering 7 Mrt 2016 - Boombespreking 005

EUK vergadering 7 Mrt 2016 - Boombespreking 001

EUK vergadering 7 Mrt 2016 - Boombespreking 003

EUK vergadering 7 Mrt 2016 - Boombespreking 008

EUK vergadering 7 Mrt 2016 - Boombespreking 007

EUK vergadering 7 Mrt 2016 - Boombespreking 006

EUK vergadering 7 Mrt 2016 - Boombespreking 002

Teveel werk om alle bomen hier individueel te bespreken, en we willen natuurlijk ook nog niet alles al laten zien wat er op onze Ten gaat komen te staan. Maar na wat ik gezien heb tijdens deze vergadering, ben ik er van overtuigd dat er zeker weer heel wat mooie bomen gaan gepresenteerd worden door onze clubleden. We hebben nog iets meer dan een half jaar om alles optimaal voor te bereiden, tegen begin november moeten de boompjes er weer piekfijn bij gaan staan. Als dat lukt, gaan we zeker weer voor een mooi bonsai spektakel kunnen zorgen…

Tot de volgende!

 

Dit bericht is geplaatst in Vergaderingen 2016 met de tags , , , . Bookmark de permalink.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *